Вівторок, 12 Грудня, 2023

Як стати телефонним піратом, бурундучком чи мультиком

За допомогою нової послуги «Сміховиклик» абоненти «МТС Україна» зможуть розіграти один одного, змінивши голос у режимі реального часу. Завдяки різним голосовим ефектам можна здивувати своїх друзів дзвінком від «пірата», «лиходія» і навіть «бурундучка» або заговорити до них мультяшним чи гелієвим голосом.

Для того щоб організувати веселий розіграш, потрібно зателефонувати за номером 909. Під час дзвінка користувачу послуги запропонують обрати бажаний голосовий ефект, а потім ввести номер абонента, якого плануєте розіграти. Після цього відбудеться з’єднання і розмова з потрібним абонентом, який почує вже змінений голос. Після завершення розмови співрозмовник отримає SMS про те, що його розіграли за допомогою порталу «Сміховиклик».

Послуга працює тільки в мережі «МТС Україна», тобто обидва співрозмовники мають користуватися однією мережею. Для уникнення непорозумінь сервіс надається тільки абонентам з відключеною послугою «Антивизначник номера».

Вартість послуги складає 5 грн за з’єднання та 5 грн за хвилину розмови. Тарифи вказані з ПДВ без ПФ. Тарифікація починається з 13 секунди розмови, після повідомлення про вартість послуги.

Детальніше про послугу можна дізнатись за безплатними для абонентів МТС телефонами 111 або 790, а також за допомогою прямого зв’язку з оператором за номером 555, вартість розмови незалежно від її тривалості складе 0,50 грн (з ПДВ та ПФ).

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися