Четвер, 13 Червня, 2024

Як за любов до ігор отримати iPhone 6s

«МТС Україна» у співробітництві з Opera запустили акцію «iPhone 6S для користувачів App Market». Завдяки їй любителі ігор можуть виграти один із трьох смартфонів або отримати ваучер поповнення рахунку на 100 грн.

Акція проходить до 30 листопада 2015 року, і для участі в ній необхідно активувати підписку на послугу App Market зручним способом: відправивши пусте SMS на номер +2024 або зайшовши з мобільного на apps.mts.com.ua, натиснувши кнопку «0 грн.+» навпроти потрібного додатка і потім кнопку «Підписатися» на сторінці активації.

Переможця акції визначать за кількістю балів: за кожний завантажений додаток нараховується один бал. Загальну кількість балів можна перевірити на сторінці «Акція». 50 абонентів, які наберуть найбільше балів протягом акції, отримають: iPhone 6S на 16 ГБ для першої трійки переможців та поповнення рахунку МТС на 100 грн для 47 наступних гравців.

Протягом перших семи днів абоненти МТС, які підключилися до послуги App Market, можуть безплатно і без обмежень завантажувати будь-які ігри, додатки і контент з магазину додатків. Після закінчення семиденного періоду вартість послуги складе 6 грн за тиждень або 0,90 грн на день. Детальніше ознайомитися з послугою App Market можна на сайті оператора за посиланням.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися