Європейські фанати, котрі приїхали на «Євробачення 2017», обрали Vodafone

Під час конкурсу смартфони 90% часу передавали дані

Головний пісенний конкурс Європи став неабияким випробуванням не лише для артистів, а й для мобільних операторів. Глядачі та фанати настільки активно ділилися своїми враженнями та емоціями, що ненароком поставили рекорд України – вони створили найбільше в історії навантаження на окрему базову станцію. При цьому більше половини закордонних туристів обрали для зв’язку Vodafone Україна.

На цьогорічне Євробачення приїхали гості з 89 країн світу, і деяким для цього довелося подолати понад 16,5 тисяч кілометрів. Зв’язок з друзями удома вони та інші фанати тримали переважно через 3G – соцмережі, YouTube тощо.

Під час конкурсу смартфони 90% часу передавали дані, однак мережа Vodafone упоралася з таким навантаженням. У цьому допомогло нове рішення – 5-променеві пересувні антени 3G. Завдяки цьому вона без збоїв передала 5 ТБ інформації навіть попри те, що навантаження на одну базову станцію було рекордним для України – майже 85 ГБ у день. Незважаючи на це, кількість успішних з’єднань склала 99,4%, що вище за прийнятий стандарт у 98,5%.

А скільки фотографій та відео можна відзняти на 5 ТБ, хто найактивніше користувався інтернетом та куди українці відправляли SMS під час Євробачення дивіться на інфографіці від Vodafone Україна: