Знайти роботу у Vodafone Україна тепер можна через Facebook

Зв’язатись з віртуальним помічником також зручно на новому кар’єрному сайті компанії www.career.vodafone.ua

Відтепер влаштуватись на роботу у Vodafone Україна можна через Facebook. Компанія створила спеціальну сторінку в соцмережі – Vodafone UA Careers. На ній розміщуватиметься інформація про актуальні вакансії. Окрім того, на сторінці працює віртуальний бот, який допоможе претендентам швидко знайти потрібну вакансію, дізнатись про неї більше та зв’язатись з рекрутером. Щоб скористатись помічником, необхідно відправити приватне повідомлення сторінці.

Запуск інтерактивного HR-сервісу у Facebook, стверджує директор з управління персоналом Vodafone Україна Надія Сіренко, частково автоматизує функцію підбору персоналу. Завдяки цьому буде простіше прямо зі свого смартфона стати частиною колективу оператора.

Зв’язатись з віртуальним помічником також зручно на новому кар’єрному сайті компанії www.career.vodafone.ua, де можна знайти повний перелік вакансій та корисну інформацію щодо корпоративного життя у Vodafone Україна.

Зараз у компанії є відкриті вакансії в Києві, Вінниці, Львові та Дніпрі, на які можуть претендувати кандидати зі знаннями у сфері фінансів, телекомунікаційних мереж, а також кандидати з мінімальним досвідом у найкращому контакт-центрі оператора. Список вакансій оновлюється в міру появи нових пропозицій.