Смартфони завойовують планету

Компанія Ericsson оприлюднила червневий звіт Mobility Report, у якому подано результати аналізу поточного стану світового ринку стільникового зв’язку та прогноз на найближчі п’ять років.

За підсумками 2014 року, загальна кількість мобільних підключень до інтернету становила близько 7,1 млрд, а до кінця першого кварталу 2015-го досягла 7,2 млрд. До 2020 року цей показник, як очікується, зросте до 9,2 млрд. Мова йде про загальну кількість дійсних SIM-карток, з урахуванням того, що на одного користувача може припадати кілька контрактів з стільниковим оператором.

Наприкінці минулого року до Мережі за допомогою смартфонів підключалися 2,6 млрд користувачів. До кінця десятиліття їхня кількість зросте до 6,1 млрд. Зазначається, що в 2020-му «розумні» стільникові апарати будуть у 70% населення Землі, а мобільні широкосмугові мережі стануть доступні 90% жителів нашої планети.

До 2020-го в загальному обсязі мобільних підключень на GSM/WCDMA-мережі буде припадати 3,8 млрд, на LTE-сервіси – приблизно 3,7 млрд. У цілому до кінця десятиліття стільникові апарати будуть у 90% населення Землі у віці старше 6 років.

Сумарна кількість веб-підключень, з пристроями для «інтернету речей» включно, до 2020 року, за прогнозами, досягне 26 млрд. З них близько 15 млрд припаде на телефони, смартфони, планшети, ноутбуки та настільні комп’ютери.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я