Вівторок, 16 Липня, 2024

Зв’язок на Луганщині

МТС повідомляє про відновлення послуг мобільного зв’язку в північних районах Луганської області. У повному обсязі вони доступні абонентам у Білокуракинському, Кремінському, Новоайдарському, Новопсковському, Сватівському, Старобільському та Троїцькому районах.

Загалом, попри тривалу відсутність електропостачання та труднощі з поставками палива для резервних джерел живлення в Луганську та області, інженерам МТС вдалося забезпечити зв’язком 345 населених пунктів регіону шляхом переключення всіх розміщених там базових станцій до комутаційного обладнання в Харківській області.

На сьогодні зв’язок також відновили у 89 точках Донецької області. Оперативно дізнаватися інформацію про стан покриття мобільної мережі в Донецькій та Луганській областях можна на сайті МТС через підрозділ «Зв’язок на сході України». Щодо кожного з населених пунктів доступний список пошкоджених і відновлених об’єктів із зазначенням причини можливих обмежень і статусом відновлення. Адреси, за якими відновлено роботу послуг або спостерігаються перебої зі зв’язком, позначені на карті у вигляді міток.

Окрім цього, враховуючи особливості роботи банківської системи на сході, МТС поліпшила умови надання послуги «Переказ грошей», сприяючи наданню допомоги абонентам у східних областях, які на даний час обмежені в можливостях поповнення своїх рахунків, зокрема, збільшено максимальну суму переказу з 10 до 30 грн.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися