Вівторок, 18 Червня, 2024

Зв’язок на сході

Оператор продовжує відновлювати доступність мобільної мережі для користувачів з Луганської та Донецької областей. На сьогодні «МТС Україна» повернула зв’язок до Луганська, Макіївки та Маріуполя. Окрім цього, мобільну мережу відновили у 43 населених пунктах Донецької області.

Загалом станом на 10:00 8 серпня користуватися своїми мобільними можуть жителі міст: Дебальцеве, Макіївка, Новоселівка, Торез, смт Пелагеєвка, с. Микільське, Слов’янськ, Святогорськ, Соснове, Артемівськ, Ставки, с. Терни, смт Ярове, м. Луганськ, м. Щастя, с. Голубицьке, с. Малоянісоль, Маріуполь, сел. Обрив.

Дещо раніше фахівці МТС в повному обсязі відновили мережу в Краматорську і Слов’янську та повернули до роботи 33 інфраструктурні об’єкти в Донецькій області: частково м. Донецьк, м. Горлівка, м. Макіївка, а також частково у Мар’їнському, Костянтинівському, Артемівському, Старобешівському, Ясинуватському, Великоновосілківському та Краснолиманському районах..

Перебої, які викликані бойовими діями, спостерігаються у всій Луганській області, а також у Донецькій області в таких регіонах: Ленінський, Артемівський, Жовтневий, Кам’янобрідський р-ни м Луганська; Попаснянський, Білокуракинський, Старобільський, Сватівський, Кремінський, Троїцький, Слов’яносербський, Станично-Луганський, Новоайдарський, Лутугинський, Марківський, Новопсковський, Біловодський, Краснодонський, Свердловський, Антрацитівський, Міловський, Перевальський р-ни Луганської обл.; північна частина м Слов’янська, Микитівський, Калінінський р-ни, м. Горлівка, м. Жданівка, м. Кіровське, Шахтарський р-ни Донецької області.

Оперативно дізнаватися про ситуацію зі зв’язком у зоні бойових дій можна в розділі «Мережа та покриття» на сайті МТС. На ньому створено підрозділ «Зв’язок на сході України», де можна з допомогою меню вибрати потрібну область, район і побачити актуальну ситуацію зі зв’язком у населених пунктах цього району. Щодо кожного з населених пунктів доступний перелік пошкоджених і відновлених об’єктів із зазначенням причини можливих обмежень та статусом відновлення. Також адреси, за якими відновлено роботу послуг або спостерігаються перебої зі зв’язком, позначено на карті у вигляді міток.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися