Учені про популяризацію науки. Юрій Ліфшиць, клініка «Борис»

Медицина як наука сьогодні в Україні займає чи не найповажніше місце. На наше питання про важливість популяризації науки відповів доктор медичних наук, хірург та автор багатьох хірургічних технологій, які сьогодні застосовуються в міжнародних клініках, Юрій Ліфшиць.

Юрій Ліфшиць

«Значення досягнень учених визначають успішний розвиток держави. Наука в Україні на даний час переживає не найкращі часи. На розробку наукових проектів практично не виділяється фінансування. Тому багато досліджень проводяться захопленими, відданими своїй справі людьми заради ідеї, бажання підняти рівень пізнання в тій чи іншій галузі, незалежно від подальшої матеріальної винагороди. Результати, отримані від проведення цих робіт, можуть багато в чому змінити світ і прославити Україну. Незалежно від того, в якій галузі працюють учені: авіація або медицина, економіка або розробки у сфері нових технологій, у будь-якому випадку нові досягнення – це сходинки прогресу. Це традиції Корольова, Мічуріна, Шалімова, Богомольця та багатьох інших! Українські вчені відомі, за їхніми роботами стежать колеги в усьому світі, та їм є про що розповісти масовій громадськості.

Для цього необхідні ініціативні та прогресивні популяризатори науки, журналісти та блогери, які допоможуть підняти авторитет вітчизняної науки, на що немає часу, бажання і коштів у політиків. Повністю підтримую ідею конкурсу статей про українську науку Tech Today Awards!

Привернення уваги до робіт учених, до нових напрямків у науці допоможе зацікавити талановиту молодь та викликати бажання проявити себе в різних галузях науки, яка є непопулярною сьогодні.

Бажаю успіхів у цьому дуже важливому і цікавому проекті!»

Об’єднавши сили, ми зможемо допомогти Україні перейти до технологічної економіки, тому запрошуємо всіх популяризаторів науки бути активними та подавати свої статті на конкурс Tech Today Awards. Детальні умови за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я