П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Вітаємо травневого фаворита читацьких симпатій конкурсу Tech Today Awards

Продовжується конкурс статей про українську науку Tech Today Awards. Серед робіт, опублікованих до 31 травня 2016 року, читачі обрали автора, який отримає приз глядацьких симпатій. Вітаємо Ларису Кіт!

Її стаття «Задача Кеплера отримала український розв’язок» набрала найбільшу кількість лайків. Автор отримає два квитки на концерт «Океану Ельзи», що відбудеться в Києві 18 червня.

Приєднуйтесь до нашого конкурсу. Автора червневої статті, робота якого набере найбільшу кількість лайків, чекає новий приз.

Нагадуємо, Tech Today Awards – це конкурс, який запустили Vodafone Україна та NDI Foundation у рамках проекту Tech Today Hub. Його мета – зробити українську науку цікавою темою для українського читача та ЗМІ.

Узяти участь у конкурсі можуть журналісти, блогери, вчені – всі, хто хоче популяризувати науку, допоможуть зробити її «бестселером».

Переможці будуть обрані у двох номінаціях: 1) найкраще інтерв’ю з науковцем та 2) найкраща стаття про науковий проект. Автори найкращих статей отримають iPhone 6S та сприяння в організації інтерв’ю з Президентом НАН України, всесвітньовідомим українським ученим Борисом Патоном.

Реєструватися для участі в конкурсі можна до 31 жовтня 2016 року. Докладніше про конкурс читайте тут.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися