5 причин не оновлювати телефон з KitKat до Lollipop

Є ряд причин, з яких користувачам краще не поспішати з оновленням до найсвіжішої версії Android Lollipop. Замість неї варто користуватися перевіреною часом Android 4.4 KitKat, яка досі переважає Android 5.0 за деякими параметрами. Ось 5 причин, чому не завжди варто квапитися та оновлювати свій телефон з KitKat на Lollipop.

1. У KitKat кращі можливості багатозадачності

Багатозадачність підтримується обома версіями Android, як KitKat та Lollipop. В останній кожне вікно браузера і кожен відкритий документ буде вважатися додатковим «підвікном» на екрані багатозадачності. Це призводить до переповнення цього екрана, і програми зберігають своє місце на ньому навіть після перезавантаження телефона. Подібний підхід уповільнює мобільник.

2. У KitKat раціональніший екран блокування

Android Lollipop пропонує нову функцію, що забезпечує доступ до повідомлень з екрана блокування. Це означає, що кожен, хто побачить екран телефона, побачить і повідомлення, які отримав його користувач. В Android KitKat екран блокування більш раціональний і менш наповнений.

3. У KitKat краще реалізований беззвучний режим (Silent mode)

Google позбавила Android Lollipop ярлика переходу в беззвучний режим. В Android KitKat доступ до нього здійснювався простим натисканням кнопки живлення девайса. Ця функція доступна і зараз, незважаючи на те, що доступ до нього ускладнився.

4. Віджети екрана блокування – перевага KitKat

У новітній операційній системі Android Lollipop не підтримується функція віджетів екрана блокування. Щоб не втратити цю можливість, не варто оновлюватися на Android Lollipop, принаймні, на її поточні випуски.

5. У KitKat коректно працюють додатки без оновлень

Ще однією причиною, яка, ймовірно, може перешкодити вам оновити свій девайс з Android 4.4 KitKat до Android Lollipop, є сумісність з більшістю додатків. Поки Google і інші великі компанії оновили дизайн своїх додатків відповідно до естетичної концепції Android Lollipop, багато розробників поки не зробили цього. Це викликає безліч проблем сумісності з такими додатками, і виникають помилки в роботі програмного забезпечення.

За матеріалами: Ordoh

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я