5 звичайних телефонів із минулого, які виглядають краще за сучасні смартфони

Смартфони сьогодні є якимось дивним гібридом технологій: вони так і не стали повноцінними кишеньковими комп’ютерами, але й телефонна складова в них відійшла на другий план, і дзвонять вони гірше. Водночас виробники продовжують нарощувати діагональ екрана, і смартфони досягли діагоналей у майже 7 дюймів

Смартфони сьогодні є якимось дивним гібридом технологій: вони так і не стали повноцінними кишеньковими комп’ютерами, але й телефонна складова в них відійшла на другий план, і дзвонять вони гірше. Водночас виробники продовжують нарощувати діагональ екрана, і смартфони досягли діагоналей у майже 7 дюймів. Але на них так само неможливо набрати SMS, не виймаючи з кишені, чи зробити фотографію вологими руками під проливним дощем. Від такої тенденції з’являється ностальгія за телефонами минулого, які були компактними, зручними і мали продуману функціональність. А ще звичайні телефони позбавляють смартфонної залежності, яка схожа на наркотичну. Ось п’ятірка апаратів, якими комфортно користуватися і сьогодні.

1Sony Ericsson K800i (2006)

Камера на 3,2 мегапікселя звучить сьогодні кумедно, але спробуйте своїм топовим смартфоном сфотографувати в повній темряві будь-який предмет на відстані десятка метрів. Власник Sony Ericsson K800i легко це зробить завдяки потужному ксеноновому спалаху, як на справжньому фотоапараті. А ще цей телефон має корпус зі спеціальними кнопками джойстика, що перетворює його на ігрову приставку Dendi – досить записати java-емулятор цієї консолі та набір ігор. В апарата також надзручні розміри 105x47x22 мм для роботи однією рукою, фонова робота додатків, функціональний MP3-програвач, робота в 3G і багато інших корисних сьогодні опцій. Усе це доповнено ємнісною батареєю в 1000 мА·год.

2Motorola V70 (2002)

Якщо найголовнішим в житті для вас є стиль, тоді зверніть увагу на Motorola V70. Дизайнерам компанії Motorola вдалося втілити в життя новий формфактор, коли, здавалося, більше варіантів не залишилося. Апарат Motorola V70 відразу виділяє свого власника серед будь-якого натовпу завдяки механізму розкриття шляхом обертання двох половинок. Цей апарат з 2002 року стоїть окремо навіть серед сучасних смартфонів, оскільки у нього немає діагоналі, а є діаметр екрана. Дисплей у цьому телефоні був майже круглим.

3LG Chocolate VX8500 (2006)

Музика є однією з важливих функцій сучасних смартфонів, але відсутність фізичних кнопок значно зменшує зручність її використання. Щоб не носити спеціальний MP3-плеєр і телефон для епізодичних дзвінків, можна взяти LG Chocolate VX8500. Цей слайдер виглядає як портативний програвач з функцією дзвінків і підтримує картки пам’яті до 8 ГБ – такого обсягу для музики в більшості випадків досить і сьогодні.

4Nokia E71 (2008)

Яким би великим не був дисплей, але сенсорна наекранна клавіатура не має жодних шансів проти фізичних кнопок. Це доводить апарат Nokia E71 з екраном у 320х240 пікселів на діагоналі в 2,36 дюйма і фізичною QWERTY-клавіатурою. Апарат виявився настільки привабливим, що його обіцяють випустити повторно. Компанія HMD Global обіцяє не зіпсувати девайс: він матиме екран у 3,5 дюйми, камеру на 3 мегапікселі і зручну фізичну QWERTY-клавіатуру.

5Samsung SPH-N270 (2003)

Старі телефони можуть бути просто гарною фінансовою інвестицією – деякі з них продаються за ціною сучасних топових смартфонів. Одним із таких є Samsung SPH-N270, який став популярним після виходу у 2003 році фільму The Matrix Reloaded. Цей факт, а також обмежена кількість випущених апаратів у 10 тисяч штук дозволяють йому тримати ціну на рівні $750. Наприклад, у Львові з описом «як новий» продають цей телефон за 28 899 грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я