Як у Windows 10 налаштувати продуктивність відео для окремих додатків

Для налаштування продуктивності графічної підсистеми потрібно перейти в панель «Параметри»

Власники ноутбуків та інших мобільних девайсів з Windows 10 можуть дещо оптимізувати швидкість роботи та автономність. Для цього вони можуть налаштувати продуктивність відео для кожного окремого додатка.

Для налаштування продуктивності графічної підсистеми потрібно перейти в панель «Параметри», увійти в розділ «Система» і зайти в меню «Дисплей» та «Налаштування графіки».

Задавати параметри продуктивності можна як для універсальних додатків, так і для класичних програм. У першому випадку необхідно вибрати програму зі списку встановлених і натиснути кнопку «Додати». У другому потрібно вручну вказати шлях до файлу EXE, скориставшись кнопкою «Огляд».

Додавши програму або гру в список, потрібно вибрати для неї параметри графіки. Натискання на кнопку «Параметри» відкриє вікно «Специфікації графіки», в якому потрібно вибрати між доступними опціями: енергозбереження, висока продуктивність або системне значення. Зміни застосовуються тільки при наступному запуску програми або гри.

Програми, для яких вибрано «Енергозбереження», будуть використовувати можливості інтегрованого графічного прискорювача ноутбука. «Висока продуктивність» передбачає роботу через дискретну відеокарту.