Кращі приколи 2016 року

Компанії та користувачі 1 квітня намагаються показати все, на що здатна їхня фантазія. Іноді ці жарти виходять кумедними для всіх, а іноді за них доводиться вибачатися. Утім, це не робить їх менш цікавими. Ось добірка кращих приколів цьогорічного Дня сміху.

1. Google Mic Drop

 

Десятки користувачів не зраділи першоквітневому розіграшу від Google. У цій компанії розіграли клієнтів поштовика Gmail за допомогою кнопки Mic Drop (впустити мікрофон). Її натиснення автоматично закривало поточне листування, блокувало всі подальші сповіщення і надсилало картинку міньйона, який впустив мікрофон. Кількість незадоволених такою функцією виявилася настільки великою, що Google довелося вибачатися і прибрати її.

2. iPad без iPad

 

Один користувач розповів у Twitter, як він пожартував першого квітня над своїми дітьми. Він подарував їм новенький iPad у фірмовій упаковці. Але замість гаджета всередині була записка: «День дурня!».

3. Почухай та понюхай

Найбільший у світі архів преси Historic Newspapers вирішив на перше квітня порадувати користувачів новим типом видання. На своєму сайті він опублікував новину про випуск Scratch N Sniff – книг, які можна понюхати, якщо їх почухати. Це має допомогти згадати запах минулого. Серед доступних запахів будуть такі:

  • 20 грудня 1928 року – Гарі Рамсден відкрив перший рибний магазин, і цей запах став відомим у світі;
  • 30 липня 1935 – видання першої книги видавництва Penguin paperbacks, яке принесло в домівки аромат нових книг;
  • 8 травня 1945 – перемога у Другій Світовій війні та запах святкового салюту.

4. Окуляри звичайної реальності

Віртуальна реальність – задоволення дороге. Тому Google вирішив проблему ще дешевше, ніж картонні окуляри. Зустрічайте пластикові окуляри, які показують  звичайну реальність.

5. Подивися відео з репером

Відеохостинг YouTube запропонував усім користувачам дивитися відео в новому режимі. Розробники підготували серію 360-градусних роликів, у яких взяв участь репер Снуп Дог. Ви можете разом з ним подивитися найпопулярніші відео і подивитися на його реакцію. Зробити це можна, клікнувши на іконку із зображенням профілю виконавця.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я