Понеділок, 15 Липня, 2024

7 можливостей YouTube, які можуть бути вам корисними

На сервіс YouTube щодня завантажують десятки годин нового відео. Щоб матеріали було зручніше дивитися, цей відеохостинг має кілька корисних функцій, багато з яких маловідомі широкому колу користувачів.

 1. Швидкість відтворення

Диктор у ролику розмовляє так, наче його аудиторія – повільні равлики? Відтворення ролику можна прискорити, для чого натисніть на іконку шестерні у вікні відео. З’явиться меню, в якому вкажіть потрібну швидкість відтворення.

 1. Створення GIF-файлів

Смішні та цікаві моменти можна зручно відправити будь-кому, зберігши уривок відео у форматі GIF. Існує зручний сервіс створення анімацій. Щоб потрапити у нього, перед словом youtube у адресі відео додайте напис gif. Перейдіть за щойно створеною адресою.

 1. Відтворення з певного моменту

Часто в ролику цікаво дивитися лише секундний фрагмент, але саме відео може бути на кілька хвилин, разом з ходінням оператора, переговорами учасників тощо. Щоб відразу показати друзям цікаве місце, передавайте їм посилання на відео з вбудованим тайм-кодом. Для цього поставте відео на паузу, клікніть по екрану правою кнопкою мишки, виберіть у меню «Копіювати URL відео з прив’язкою до часу». Скопійоване посилання відправте другу.

 1. Спробувати майбутні можливості YouTube

Розробники YouTube постійно тестують нові ідеї і дозволяють подивитися на них користувачам. Просто перейдіть за адресою http://www.youtube.com/testtube, щоб відкрити розділ тестування.

 1. Як зберегти звук у MP3

Музичні ролики можна перетворити на аудіотреки у своїй колекції. Для цього скористайтеся будь-яким з доступних інтернет-сервісів, наприклад, Peggo.

 1. Зберегти відео на диск

Щоб отримати відеоролик на своєму жорсткому диску, в адресному рядку підставте слово save та перейдіть за посиланням. Повинно вийти www.saveyoutube.com. Відкриється сторінка, на якій можна вибрати формат та інші опції.

 1. «Гарячі» кнопки YouTube

Відтворенням відео на YouTube можна зручніше керувати з клавіатури ПК:

 • K – пауза або програш
 • J – перемотування на 10 секунд
 • L – перемотування на 10 секунд
 • M – вимкнути звук
 • цифра 0 – до початку відео
 • цифри від 1 до 9 – перестрибнути на 10% – 90%
 • «+» – Збільшити шрифт
 • «-» – Зменшити шрифт
admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися