Неділя, 19 Травня, 2024

У Google Street View з’явилася можливість прогулятися місцями зйомок «Гри престолів»

«Гра престолів» без перебільшення є одним із найбільш популярних серіалів сучасності. Мільйони фанатів чекають на розв’язку цієї епічної історії, яка стартувала ще у 2011 році. У серіалі за мотивами циклу романів «Пісня Льоду та полум’я» американського письменника Джорджа Мартіна протягом шести сезонів глядачі спостерігали неймовірної краси пейзажі. У додатку Google Street View для Android з’явилися збірки реальних місць, де знімався серіал.

 

Street

Зйомки серіалу ведуться в кількох країнах, серед яких Великобританія, Мальта, Хорватія, Ісландія та Марокко.  Збірки охоплюють місця з найпопулярніших сцен. На деяких фотографіях можна навіть побачити будівлі та пам’ятники, які використовувалися як декорації. Усього співробітники Google зробили три збірки: у першій показано Вінтерфелл та найпопулярніші сімейні сцени Старків, друга присвячена Ланністерам та їхнім ворогам, а третя показує подорож Дейєнеріс Таргарієн.

Подивитися на локації можна за посиланням https://www.google.com/streetview/#game-of-thrones-locations/kings-landing.

Прем’єра першого сезону в США відбулася на каналі HBO 17 квітня 2011 року, а всього поки показано шість сезонів. Прем’єра сьомого сезону відбулася 16 липня 2017 року. Серіал планується завершити восьмим сезоном, який вийде у 2018 або 2019 році.

Дія «Гри престолів» відбувається у вигаданому світі, що нагадує середньовічну Європу, однак пори року в цьому світі тривають по кілька наших земних років. Дія серіалу починається в кінці довгого літа.

Телесеріал отримав високі відгуки від глядацької аудиторії, ставши одним з найбільш високобюджетних проектів на сучасному американському телебаченні і найдорожчим у жанрі фентезі. Навколо «Гри престолів» виникла велика фан-спільнота. Серіал був удостоєний багатьох престижних нагород, зокрема, 38 прайм-таймових премій «Еммі» в різних номінаціях, тричі премії «Х’юго» за найкращу постановку, а також премії Пібоді.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися