Чому не працює зв’язок або інтернет у роумінгу

Роумінг – найзручніший спосіб залишатися на зв’язку за кордоном. Але під час його використання є певні тонкощі, які варто враховувати. TechToday спільно з експертами Vodafone Україна підготували кілька порад щодо цього. У першому матеріалі ми розкажемо про причини, через які може бути відсутнім зв’язок або інтернет у роумінгу.

Чому не працює зв'язок або інтернет в роумінгу

Немає грошей на рахунку

Найпоширеніша причина. Поповнюйте рахунок із запасом, адже гроші нікуди не подінуться, навіть якщо ви їх не використали в роумінгу. До речі, в’їжджаючи в нову країну, ви отримуєте вітальне SMS, у якому крім іншої корисної інформації є USSD-команди для перевірки балансу.

Ви є контрактним абонентом і забули підключити послугу

Для абонентів передплаченого зв’язку роумінг включений за замовчуванням. Але контрактним абонентам потрібно зателефонувати в call-центр або зайти у фірмовий магазин Vodafone Україна і підключити послугу.

Телефон не зміг автоматично вибрати мережу оператора

Це дуже рідкісний випадок, і навряд чи ви з ним стикнетесь. Така ситуація може виникнути, якщо ви змінили оператора зв’язку, а телефон залишився тим самим.

Наприклад, раніше ви були в країні, де у вашого мобільного оператора є контракт, скажімо, з T-Mobile, а з Vodafone, навпаки, немає. У цьому випадку в телефоні мережа Vodafone буде позначена як «заборонена». Потім ви вставили SIM-картку іншого оператора, у якого є контракт з Vodafone, проте в телефоні ця мережа все ще позначена як заборонена. У цьому випадку потрібно зайти в налаштування мережі і вибрати оператора вручну.

Неправильно прописана «точка доступу»

Цей пункт стосується інтернету, який не працює. Раніше в телефонах прописувалась «точка доступу», через яку апарат ходив в інтернет. Зараз у мережі Vodafone Україна такої необхідності немає, ви можете прописати будь-яку точку доступу або не прописувати взагалі, і все одно інтернет буде доступний.

Але в мережі роумінг-партнерів точки доступу все ще використовуються. І під час доступу в інтернет в роумінгу можлива ситуація, коли в апараті не встановлена або неправильно прописана точка доступу (APN). Тоді потрібно прописати її в налаштуваннях вручну. Для цього в налаштуваннях, в полі «точка доступу» напишіть – internet.