Четвер, 20 Червня, 2024

Абоненти Vodafone можуть спілкуватися в роумінгу дешевше

Vodafone продовжує підтримувати абонентів, які опинилися за кордоном і не можуть замінити сім-карту або хочуть зберегти номер. Раніше компанія представила кілька роумінг-послуг, які дозволяють реально дешево спілкуватися в роумінгу та з українськими абонентами. Тепер ж зробила зв’язок у Європі, США та інших країнах більш доступним для всіх клієнтів, знизивши базові тарифи в роумінгу. Що це означає і скільки тепер коштуватиме інтернет та дзвінки за кордоном?

Нові базові тарифи у роумінгу від Vodafone

Компанія Vodafone змінила тарифікацію мобільного трафіку, дзвінків та смс для абонентів у роумінгу. Нові тарифи нижчі за попередні і становлять:

  • 25 грн за кожні 100 мегабайт мобільного інтернету;
  • 15-25 грн за кожні 10 хв. розмови (залежно від країни);
  • 1,5 грн за кожні 15 смс.

За добу можна підключити до 20 пакетів на 10 хв/100 мб/15 смс. Оплата знімається автоматично, при використанні пакета, при цьому не використаний трафік, хвилини або смс не накопичуються. Крім того, інтернет-пакет включає безкоштовне безлімітне спілкування через месенджери.

Це допоможе залишатися на зв’язку з близькими за доступною ціною, навіть якщо ви не мали часу змінити тарифний план або підключити спеціальний пакет послуг.

Важливо: знижені тарифи поширюються лише на 32 країни (країни ЄС, США та деякі інші). Список країн, а також тарифікація для інших зон доступна на сайті Vodafone.

Як працюють базові тарифи у роумінгу?

Ці тарифи вищі, ніж ті пропозиції, які ми розглядали тут і тут, але не варто плутати їх. Базові тарифи в роумінгу застосовуються для абонентів Vodafone, які:

  • перебувають за кордоном та зареєстровані в мережі локального мобільного оператора;
  • не підключили один із роумінг-пакетів або тарифних планів Vodafone.

Тобто, якщо ви користуєтесь будь-якою мережею в роумінгу, але номер обслуговується за внутрішнім тарифним планом – ви сплачуєте за базовими роумінг-тарифами.
Це означає, що для зниження плати абонентам взагалі нічого не потрібно робити. Тарифікація трафіку та дзвінків зміниться автоматично, достатньо перебувати в одній із 32 країн, на які поширюються нові ціни. Ви можете додатково заощадити, підключивши один із тарифних планів або пакетів послуг для роумінгу від Vodafone (посилання вище). Залишайтеся на зв’язку!

Шелл Олександра
Шелл Олександра
За фахом редактор. Бореться з помилками на сайті

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися