Неділя, 25 Лютого, 2024

Як підключити недорогий інтернет у роумінгу Vodafone?

Мобільний інтернет дозволяє нам вільно підтримувати зв’язок, подорожувати та використовувати онлайн-сервіси та додатки у будь-якій країні світу. І зараз, коли багато людей змушені покинути країну або часто виїжджати в робочі/волонтерські поїздки, важливо мати “під рукою” доступний мобільний інтернет у роумінгу. Для абонентів Vodafone хорошим рішенням може стати пакет ГігаРоумінг Ultra з підтримкою 32 країн Європи та світу.

Що таке ГігаРоумінг Ultra?

ГігаРоумінг Ultra – це доступний пакет від Vodafone за 100 грн, на 5 Гб інтернет-трафіку для використання у роумінгу. Пропозиція підключається до вашого стандартного тарифного плану та сумісна з “Доступним роумінгом”.

Це означає, що ГігаРоумінг Ultra не змінює умови вашого тарифного плану та не підключає непотрібні послуги. Все максимально просто – заплатили за інтернет, отримали інтернет (для підключення достатньо набрати *600*10#)

Але головна перевага ГігаРоумінг Ultra – це можливість підключати пакет необмежену кількість разів. За замовчуванням пакет на 5 Гб діє 30 днів, але якщо ви вже використовували весь трафік, можете оплатити ще 100 грн і підключити ще 5 Гб. Підключайте стільки пакетів, скільки потрібно.

Чим приваблює таке рішення?

ГігаРоумінг Ultra – мабуть одна з найкращих інтернет-пропозицій від Vodafone. Нехай вас не бентежать в назві слова “для бізнесу”, бо 5 Гб трафіку – це мінімум, який необхідний для більшості абонентів. Головними плюсами пакету є:

  • Доступність – Vodafone пропонує 5 Гб приблизно за 3 євро, що у 2-3 рази дешевше, ніж пропозиції від e-sim та локальних європейських операторів.
  • Модульність – ви підключаєте пакет як додаток до свого тарифного плану, який сумісний з іншими послугами та пропозиціями.
  • Короткостроковість – ви платите тільки коли реально потрібен інтернет в роумінгу. Тобто, якщо ви повернулися в Україну або з’явився WiFi, то не треба витрачати гроші.
  • Збереження номера – не потрібно купувати локальну сімку, міняти номер або підключати e-sim.

Завдяки цим особливостям ГігаРоумінг Ultra дуже зручний не тільки для “бізнесу”, але також для біженців або волонтерів, яким потрібно розширити трафік стандартних тарифних планів або отримати вигідний інтернет у роумінгу на короткий термін.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися