П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як залишатися на зв’язку у роумінгу за 0 грн з Vodafone

Мільйони українців зараз перебувають у різних країнах Європи та світу. У багатьох до цього не було досвіду закордонних поїздок і майже у всіх в Україні залишилися друзі та близькі. У чужій країні дуже важливо підтримувати контакт і використовувати онлайн-сервіси, що спрощують спілкування та переміщення, що означає – мати доступ до дешевого мобільного зв’язку.

Стандартні роумінг-пакети від українських мобільних операторів коштують дорого, а купити локальну сім-карту та поповнити її можуть не всі (мовні бар’єри, документи, валюта). Але якщо ви абонент Vodafone, то можете скористатись пропозицією “Доступний роумінг”, яка допомагає вирішити всі проблеми зі зв’язком буквально за 1 хвилину.

Що таке “Доступний роумінг”?

Доступний роумінг – це пакет послуг, які будь-який абонент Vodafone може підключити як додаток до свого тарифного плану. Це реально “рятувальний круг” для тих, хто опинився за кордоном і не встиг або не зміг поміняти сім-карту. З ним ви можете отримати:

  • 10 ГБ трафіку;
  • 50 хвилин дзвінків на номери місцевих операторів;
  • 250 хвилин дзвінків на номери Vodafone в Україні.

Тобто “Доступний роумінг” дозволить залишатися на зв’язку з рідними в Україні чи за кордоном, а також користуватися месенджерами та онлайн-сервісами без необхідності купувати сім-карту місцевого оператора. Це хороший варіант для:

  • підприємців/працівників, які вирушили в закордонне відрядження;
  • волонтерів із обмеженим терміном перебування за кордоном.
  • біженців, які не можуть перейти на локальну сім-карту або яким важливо зберегти номер.

І найголовніше, вартість послуги – 0 грн. Ви взагалі нічого не платите за доступ до інтернету та дзвінки в роумінгу і не витрачаєте час на перехід до мережі місцевого оператора. Stay in touch без затримок та витрат.

Як підключити послугу?

Все максимально просто – вам не потрібна спеціальна сім-карта або навіть мережа Vodafone. Для підключення достатньо:

  • зареєструватися в будь-якій мережі однієї з 31 країн, що підтримуються;
  • надіслати запит на активацію на номер *600*6#
  • дочекатися підключення та користуватися.

Термін дії пакету – 30 днів, тобто щомісяця ви можете замовляти нові 10 Гб трафіку та хвилини для розмов. При раціональному використанні мобільного інтернету цього цілком достатньо для зв’язку, прокладання маршруту в незнайомому місті, замовлення квитків та використання інших додатків.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися