Алгоритм від LG запобігатиме вигорянню пікселів на OLED

Алгоритм персоналізації визначає початковий стан органічних світлодіодів одразу після виготовлення телевізора та аналізує користувацькі звички перегляду

LG створила алгоритм персоналізації роботи пікселів на екрані OLED. Це дозволить запобігти вродженому недоліку цієї технології екранів – вигоряння пікселів, що використовуються найчастіше. Такими пікселями зазвичай стають пікселі, що виводять логотип, меню, клавіатуру та інший статичний контент.

Алгоритм персоналізації визначає початковий стан органічних світлодіодів одразу після виготовлення телевізора та аналізує користувацькі звички перегляду. На базі цієї інформації алгоритм розробляє план використання пікселів, щоб їхній ресурс був максимально великим.

У своєму блозі LG Display пояснює, що алгоритм може постійно передбачати умови роботи «оптимальних пікселів», тобто найкращих пікселів, які використовуються найчастіше і які можуть підтримувати яскравість і продуктивність початкового стану.

У прикладі, наданому LG Display, компанія показала зображення великої призматичної пружини Єллоустона і виділила частини, які використовували найбільшу кількість субпікселів RGB. Знаючи, де на екрані будуть найяскравіші кольори, алгоритм міг належним чином контролювати пікселі в цій області, щоб підтримувати стабільність їхньої роботи та ресурс.

Інженери Universal Display в 2019 році запропонували збільшити ресурс OLED-екранів за допомогою апаратного рішення. Їхньою ідеєю стало додавання ще одного субпікселя до уже існуючих трьох RGB. У новій структурі до стандартних елементів червоного, синього і зеленого кольору додали ще й блакитний елемент. Органічний світлодіод блакитного кольору дозволяє збільшити термін служби дисплея і зменшити споживану ним потужність. Ресурс збільшується завдяки тому, що синій світлодіод може працювати з меншою інтенсивністю, а також внаслідок підвищеного терміну служби блакитного світлодіода.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я