Аналітики: ігри прокладуть шлях усім типам розваг в цифровому майбутньому

Традиційні форми розваг сьогодні відчувають проблеми з інтеграцією в сучасний цифровий світ. Винятком є комп’ютерні ігри, які, за словами аналітиків компанії SuperData Research, стали провідним типом відпочинку. Завдяки своєму положенню ігри також зможуть підштовхнути всю індустрію розваг.

Щороку на розваги витрачається приблизно $200 млрд, і ця цифра стала результатом безупинного зростання, починаючи з 1984 року. Нині, в цифрову епоху, головне для різних напрямків розваг – інновації та висока гнучкість. Прикладом є гра Pok?mon Go, яка показала вибухове зростання популярності завдяки поширенню соцмереж та смартфонів. Вона також мала низький поріг входу, що дозволило її спробувати великій кількості людей.Щороку на розваги витрачається приблизно $200 млрд, і ця цифра стала результатом безупинного зростання, починаючи з 1984 року

«Якщо не робити речі надто складними, можна продовжити життєвий цикл багатьох продуктів, як з боку виробника, так і з боку споживача, – говорить директор SuperData Research Юст ван Дреунен. – Ми повинні забути деякі ідеї, що були в нас у минулому, такі як фокусування на одному генії, а не на команді, або небажання збалансувати бізнес та креативність».

За словами експерта, модель розповсюдження контенту, яку нині  використовують ігрові консолі, буде існувати й далі. Але популяризація цифрових матеріалів продовжуватиметься на більшій кількості платформ.