Вівторок, 23 Липня, 2024

Android 12 запускатиме Chrome як на ПК

Користувачі смартфонів з новою Android 12 зможуть працювати у браузері Google Chrome майже як на ПК. Ця версія ОС дозволить запускати кілька вікон браузера одночасно.

Версія Chrome для ПК дозволяє об’єднувати вкладки в групи у одному або більше вікнах з можливістю подальшого перегрупування. Версія браузера для Android також підтримує групування вкладок, але тільки в одному вікні, запустити кілька вікон неможливо.

Google працює над функцією, яка дозволяє запускати кілька вікон Chrome на пристрою Android. Про це стало відомо з аналізу коду цього браузера. В ньому знайшли згадування мультиінстансу, яке натякає на можливість запуску кількох вікон. Ці зміни додають опцію нового вікна в контекстне меню Chrome, коли гаджет Android перебуває в режимі розділеного екрану. Після натиснення кнопки нового вікна, запускається новий інстанс браузера Chrome у другій половині екрану.

При запуску двох вікон Chrome у контекстному меню з’являється кнопка менеджменту вікон. Клікнувши на неї можна отримати інформацію про усі активні вікна, вкладку з фокусом, її заголовок, кількість відкритих вкладок тощо.

Всього можна відкрити до п’яти інстансів Chrome одночасно. Кількість вкладок всередині кожного інстансу не обмежується. Кожне із відкритих вікон можна зберегти в його поточному стані, щоб всі відкриті в ньому вкладки залишилися доступними навіть після перезавантаження.

Нова функція Chrome проходить тестування. Очікувати її появу можна в наступних релізах браузера.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися