Субота, 20 Квітня, 2024

Google хотів створити найбільшу ігрову платформу в світі

Найбільший пошуковик планети також хотів стати найбільшою ігровою платформою планети. Google розробляв в стратегію запуску ігрового сервісу, з яким ігри були б доступні навіть на Mac.

Інформація про плани Google запустити свою ігрову платформу у жовтні 2020 року стали відомі з 70-сторінкового секретного документу “Майбутнє ігор”. Документ став публічним в рамках процесу Epic Games проти Apple.

Google планував за п’ять років створити платформу, на якій розробники могли б публікувати одну гру для різних типів гаджетів, включаючи пристрої на Windows, а також Mac та смарт-дисплеї. Їх всіх об’єднали би сервіси Google та дешевий універсальний ігровий контролер. Він мав дозволити зручно грати на будь-якому пристрої, навіть телевізорі.

Ігрові плани Google змінилися, про що стало відомо у лютому поточного року. Тоді пошуковий гігант закрив студію розробки оригінальних ігор для свого ігрового стримінгового сервісу Google Stadia.

В документі йдеться, що першим кроком Google на шляху до глобальної ігрової платформи мав стати запуск емуляції, нативних та стримінгових ігор на Windows. Подібні технології не здаються фантастикою, оскільки Microsoft оголосила, що Windows 11 зможе запускати додатки Android. Програми розповсюджуватимуться з магазину Amazon Appstore.

Наступним кроком Google могло бути перетворення бренду Play Games як на місце для публікації інді-ігор. Майже 100 таких інді-ігор для Android передбачалося адаптувати до ПК. Адаптація включала би підтримку ігрових контролерів та багатьох платформ. Також ігри мали б мінімальну ціну для приваблення розробників.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися