Android дозволить операторам ховати рівень сигналу мережі

Індикатор у вигляді паличок дає лише приблизне уявлення про поточний рівень сигналу

Власники гаджетів на Android сьогодні можуть подивитися надійність зв’язку не в абстрактних паличках індикатора, а у вигляді потужності сигналу в одиницях dBm. Комп’ютерні експерти, які розбиралися у файлах свіжих версій цієї ОС, знайшли код, який дозволяє операторам зв’язку приховати рівень сигналу від користувачів. Подібна можливість може з’явитися вже в наступному випуску під кодовою назвою Android P.

рівень сигналуСила сигналу є важливим параметром для надійного та стійкого конекту. Індикатор у вигляді паличок дає лише приблизне уявлення про поточний рівень сигналу, адже лише одному виробнику відомо, скільки одиниць dBm припадає на кожну паличку індикатора. Деякі телефони, наприклад, можуть при однаковому рівні сигналу в -110 dBm відображати повну шкалу паличок, а інші – лише половину. Хоча при такому рівні сигналу зв’язок нестійкий і може обірватися щомиті. В інших випадках оновлення паличок на екрані відбувається раз на 10-15 хвилин.

За попередньою інформацією, про можливість ховати рівень сигналу просять самі оператори. Навіщо їм знадобилася така опція, не повідомляється. Керувати відображенням сигналу буде конфігураційний файл на SIM-картці.

Хоча подивитися рівень сигналу через меню самого Android буде неможливо, ця інформація, за словами експертів, залишиться доступною при використанні сторонніх додатків.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я