П’ятниця, 21 Червня, 2024

Android отримав нову функцію миттєвої точки доступу Wi-Fi, вона не буде доступна на пристроях Samsung

Google представив свій останній пакет нових функцій Android Feature Drop , і це одне з найцікавіших оновлень. Дві функції є частиною нового модуля міжпристройних служб Play Services, який привносить магію в стилі Apple Continuity у ваші пристрої Android. Наприклад, нова функція миттєвої точки доступу Instant Hotspot дозволяє підключати планшет Android або Chromebook до точки доступу телефону одним дотиком. Instant Hotspot працює з телефонами під управлінням Android 11 або новіших версій, за одним помітним винятком: пристроями Samsung. За словами Google, Instant Hotspot не буде доступний на жодному пристрої Samsung.

Якщо у вас є планшет Android або Chromebook, у якого немає стільникового зв’язку, ви можете опинитися в ситуації, коли вам доведеться використовувати ваш телефон, щоб підключити цей пристрій до мережі. Більшість телефонів підтримують роздавання інтернету з іншими пристроями шляхом створення мобільної точки доступу. Оскільки ви, ймовірно, не хочете, щоб випадкові люди використовували ваші дані, вам потрібно буде встановити пароль для своєї мобільної точки доступу.

Це означає, що для підключення планшета Android або Chromebook лише з підтримкою Wi-Fi до інтернету потрібно вийняти телефон, увімкнути його мобільну точку доступу, знайти мобільну точку доступу в списку Wi-Fi вашого пристрою та, нарешті, ввести встановлений пароль щоб підключитися до нього. Увесь цей процес може бути незручним, коли ви на вулиці, тому компанії, які намагаються створити екосистему пристроїв, зазвичай пропонують якийсь спосіб миттєвого підключення пристроїв лише Wi-Fi до точки доступу вашого телефону.

Наприклад, в ОС Chrome уже давно є функція Instant Tethering, яка дозволяє отримати доступ до інтернету на Chromebook одним клацанням миші. Усе, що вам потрібно зробити, це підключити телефон Android із підтримкою стільникового зв’язку до свого Chromebook, і коли ваш Chromebook виявить, що не може під’єднатися до будь-якої мережі Wi-Fi поблизу, він покаже повідомлення, яке ви можете натиснути, щоб миттєво активувати та підключитися до точки доступу телефону.

Нова функція Android Instant Hotspot пропонує дуже подібні функції до функції Instant Tethering ОС Chrome, за винятком того, що вона також працює з планшетами Android. Це означає, що ви можете миттєво поділитися точкою доступу свого телефону Android зі своїм планшетом Android, коли він це потребує, навіть не вводячи пароль.

Телефони Samsung уже можуть ділитися своїм мобільним з’єднанням із планшетами Samsung завдяки функції Auto Hotspot в прошивці One UI. Але без підтримки Instant Hotspot вони не зможуть миттєво надати спільний доступ до свого мобільного з’єднання з планшетами інших виробників.

Незрозуміло, чому функція Instant Hotspot недоступна на пристроях Samsung. Ця функція є частиною Google Play Services , яка доступна на всіх пристроях Android, сертифікованих Google, у тому числі від Samsung. Цілком ймовірно, що Samsung відмовився від цієї конкретної функції, можливо, щоб заохотити користувачів купувати пристрої в їхній екосистемі. Незважаючи на це, користувачі Samsung все одно зможуть миттєво ділитися точкою доступу свого телефону зі своїми Chromebook завдяки існуючій функції Instant Tethering. Крім того, вони й надалі зможуть робити те саме з будь-яким комп’ютером з Windows через Link to Windows.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися