Четвер, 13 Червня, 2024

Apple навмисно не спрощує ремонт iPhone, каже вони надійні

В рамках нещодавнього піар-ходу Apple запросила одного з найпопулярніших світових гаджет-блогерів маркеса Браунлі з YouTube-каналу MKBHD в свою лабораторію з тестування гаджетів. Окрім рекламної картинки про те, випробування, які проходять iPhone для перевірки їхньої стійкості, блогер також поговорив з керівником апаратного забезпечення Apple Джоном Тернусом. Тернус сказав, що компанія свідомо не займається спрощенням ремонту своїх телефонів.

За словами Джона Тернуса, Apple надає пріоритет довговічності пристрою, а не простому ремонту.

«Для клієнта об’єктивно краще мати таку надійність», — заявив Тернус, додавши, що це «зрештою краще для планети» через значно нижчий рівень відмов. Apple тестує понад 10 000 одиниць кожного продукту перед випуском і враховує реальні проблеми у своєму наборі тестів.

Браунлі побував за лаштунками, щоб побачити, як iPhone пройшли симулятори дощу, машину для тестування на падіння тощо. Відповідно до серії відео, опублікованих на X Браунлі, тести варіюються від легкого дощу та розпилювачів під низьким тиском до повномасштабного пожежного шланга та занурення у воду.

А для більш незграбних власників iPhone Apple також передбачила ваші потреби.

«Схоже, Apple також придбала та запрограмувала промислового робота, який буде їхньою власною машиною для тестування на падіння — для імітації сотень різних кутів падіння на різні матеріали», — сказав Браунлі на X.

Інші демонстрації включають машину, керовану комп’ютером, яку можна побачити, як струшує лінзу Vision Pro . Браунлі сказав, що його метою є імітація вібрації двигуна мотоцикла або, наприклад, метро. Раніше Apple не рекомендувала возити iPhone на мотоциклі через ризик поломки його камери.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися