Apple безплатно відремонтує японцям гаджети після повеней та зсувів

Цього року країна потерпає від стихійних лих, і компанія сказала, що відремонтує пошкоджені повенями та зсувами гаджети. Для користувачів безплатним буде не лише ремонт, а й навіть пересилання девайса в сервіс-центр.

Apple, яка відома своїм небажанням безплатно ремонтувати гаджети, підготувала своїм японським користувачам приємний сюрприз. Цього року країна потерпає від стихійних лих, і компанія сказала, що відремонтує пошкоджені повенями та зсувами гаджети. Для користувачів безплатним буде не лише ремонт, а й навіть пересилання девайса в сервіс-центр.

Акція триває до кінця вересня, і, щоб відремонтувати свої гаджети, японці повинні подзвонити по спеціальному телефонному номеру і уточнити деталі. Безплатний гарантійний ремонт розповсюджується на Mac, iPhone, iPad, iPod, Apple Watch та екрани Apple, які постраждали від стихійного лиха. Відремонтувати таким чином аксесуари чи периферію, з навушниками Beats включно, не вдасться.

Додатково клієнтів можуть попрохати довести своє право власності на пристрій. Також якщо в сервіс відправлять гаджети, які не пошкоджені стихійним лихом, їхній ремонт відбуватиметься за стандартними умовами Apple.

В Apple попереджають, що можливі затримки в ремонті та можуть бути інші проблеми, які збільшують час ремонту. Наприклад, кур’єрські компаніїї в деяких регіонах стихійного лиха частково обмежують або взагалі припиняють свою роботу.

У червні 2018 року в Японії пройшли масштабні зливи, які викликали повені та зсуви в південнозахідних регіонах країни. Стихійне лихо оголосили одним з найбільших у країні після землетрусу та цунамі у 2011 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я