Субота, 2 Березня, 2024

Apple безплатно відремонтує японцям гаджети після повеней та зсувів

Apple, яка відома своїм небажанням безплатно ремонтувати гаджети, підготувала своїм японським користувачам приємний сюрприз. Цього року країна потерпає від стихійних лих, і компанія сказала, що відремонтує пошкоджені повенями та зсувами гаджети. Для користувачів безплатним буде не лише ремонт, а й навіть пересилання девайса в сервіс-центр.

Акція триває до кінця вересня, і, щоб відремонтувати свої гаджети, японці повинні подзвонити по спеціальному телефонному номеру і уточнити деталі. Безплатний гарантійний ремонт розповсюджується на Mac, iPhone, iPad, iPod, Apple Watch та екрани Apple, які постраждали від стихійного лиха. Відремонтувати таким чином аксесуари чи периферію, з навушниками Beats включно, не вдасться.

Додатково клієнтів можуть попрохати довести своє право власності на пристрій. Також якщо в сервіс відправлять гаджети, які не пошкоджені стихійним лихом, їхній ремонт відбуватиметься за стандартними умовами Apple.

В Apple попереджають, що можливі затримки в ремонті та можуть бути інші проблеми, які збільшують час ремонту. Наприклад, кур’єрські компаніїї в деяких регіонах стихійного лиха частково обмежують або взагалі припиняють свою роботу.

У червні 2018 року в Японії пройшли масштабні зливи, які викликали повені та зсуви в південнозахідних регіонах країни. Стихійне лихо оголосили одним з найбільших у країні після землетрусу та цунамі у 2011 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися