Середа, 24 Липня, 2024

Apple підготувала неприємний сюрприз тим, хто хотів купити iPhone 12 після анонсу iPhone 13

Традиційний спосіб купівлі актуальних iPhone дешевше цього року не спрацює. Apple підготувала сюрприз усім, хто хотів купити iPhone 12 зі знижкою, яка з’явилася б після анонсу iPhone 13. Цього року компанія визнає айфони попереднього покоління застарілими одразу після презентації новинки і зніме їх з продажу.

Видання ZDNet помітило у поданих Apple до комісії FCC документах інформацію, що компанія готує чотири моделі нових телефонів: iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Номери цих моделей відповідно становлять A2628, A2645, A2634 і A2640.

У заявці також йдеться, що поточні iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max перейдуть в категорію «Спадщина». Так Apple називає пристрої, які вона зняла з виробництва та продажу.

Експерти вважають, що припинення продажу дванадцятих айфонів одразу після презентації тринадцятих пов’язано з мінімальними відмінностями у їхніх характеристиках.

Компанія досі продає iPhone 11, яким вже близько двох років. Кормпорація також не припинила продажі iPhone Xr, який був представлений в 2018 році.

Перші натяки на те, що iPhone 12 зникне з продажу одразу після презентації наступного покоління, з’явилися ще в липні поточного року. В своєму фінансовому звіті Apple розповіла, що планує оптимізувати лінійку своїх смартфонів, щоб сконцентруватися на новіших моделях.

Презентація iPhone 13 пройде 14 вересня. Очікується, що ці смартфони отримають низку поліпшень, серед яких – рекордна автономність, давно наявна в Android функція завжди увімкненого дисплею та супутниковий зв’язок для екстрених ситуацій. Окрім цього, нове покоління «яблучних» смартфонів може стати помітно дорожчим.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися