Вівторок, 21 Травня, 2024

iPad 2018 року отримають систему FaceID

Моделі iPad Pro, які випустять у 2018 році, отримають технологію розпізнавання власника за обличчям завдяки вбудованій камері TrueDepth Camera. Подібне рішення FaceID мають цьогорічні iPhone. Майбутні плани щодо планшетів Apple розповів аналітик KGI Securities Мін Чі Куо.

iPad

На думку експерта, Apple додасть камери TrueDepth у наступні моделі iPad Pro для того, щоб користувачі отримували такі ж можливості, як на iPhone X. Окрім цього, новий апаратний компонент має підвищити конкуренцію. На його думку, екосистема гаджетів iOS, які будуть стандартно обладнані камерами TrueDepth Camera, лише виграє.

Аналітик переконаний, що модуль TrueDepth Camera буде встановлюватися лише на планшетах iPad Pro, які є флагманськими апаратами Apple. При цьому всі iPhone у 2018 році отримають технологію, яка зараз доступна у iPhone X.

Просування технології розпізнавання обличчя, а також її доступність у всіх нових моделях iPhone та деяких iPad змусить розробників випускати додатки з її використанням.

Це може також підштовхнути розробників екосистеми Android впровадити подібне рішення у власних гаджетах. Куо вважає, що виробники телефонів Android використають розпізнавання обличчя замість вбудованих під екраном датчиків відбитків пальців. Експерт оцінює, що зараз Apple має серйозний відрив у FaceID, і щоб його наздогнати, конкурентам знадобиться близько 2,5 років.

До речі, користувачам Facebook, можливо, скоро не доведеться відправляти невідомим людям копії своїх документів чи аналіз чужих фотографій для відновлення доступу до акаунту. Ця соцмережа тестує функцію аутентифікації за обличчям, майже таку само, яку використовує система Face ID у iPhone X.

За час свого існування Facebook пробувала багато способів відновлення доступу до заблокованого акаунту. Одним із таких була ідентифікація фотографій друзів, щоб довести свою особистість. Соцмережа також пробувала ввести коло довірених друзів, які отримували код розблокування від вашого акаунту.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися