П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як відмінити відправку повідомлення на смартфоні

Майже кожен відправляв таке повідомлення, через яке потім довелося жалкувати. Ситуацію можна було б урятувати, якби у месенджерах та чатах була функція для зупинення відправки. Але існує невелика хитрість, котра частково може замінити подібну опцію.

Для того щоб адресат не отримав повідомлення, одразу після натиснення кнопки «Відправити» вимкніть мобільний інтернет або переведіть смартфон в режим літака. Це можна зробити через меню швидких налаштувань

Головне – встигнути до того моменту, як напис «Відправляється» зміниться на «Відправлено». Повільний український EDGE-інтернет зіграє тут добру службу, оскільки відправка «важких» мультимедійних повідомлень із фото чи відео займає досить багато часу. Після вимкнення інтернету месенджер не зможе зв’язатися із своїм сервером та видасть помилку зв’язку. Після цього можна вмикати мережу чи інтернет для другої спроби.

Для блокування таким способом відправки SMS необхідно переводити смартфон у режим літака. Він також підходить, коли якесь повідомлення відправляється занадто довго, наприклад, через збій мобільного інтернет-доступу. Так можна перервати зависле пересилання та спробувати знову.

Фотографії: OSXdaily

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися