Apple повертає старий iPhone X через слабкі продажі нових iPhone XS

iPhone X зняли з продажу відразу після анонсу моделей 2018 року.

Журналістам The Wall Street Journal стало відомо, що Apple відновила випуск знятого з виробництва iPhone X. Причиною став слабший, ніж очікувалося, попит на останні моделі XS та Max. Експерти кажуть, що «яблучна» компанія змушена піти на такий крок, бо зобов’язана купити в Samsung узгоджену кількість OLED-панелей.

iPhone X зняли з продажу відразу після анонсу моделей 2018 року. Адже як її залишили б, довелося б знизити ціну, що негативно позначилося б і на продажах iPhone XS, і на продажах iPhone XR.

Як повідомляють журналісти, виробляти iPhone X набагато дешевше і простіше, ніж XS або XS Max, зважаючи налагоджений процес виробництва і поставок компонентів. Раніше Apple теж вдавалася до випуску застарілих моделей, коли на певних ринках на них формувався досить високий попит.

Новина про відновлення старої моделі пройшла на тлі повідомлень про те, що Apple скоротила замовлення на виробництво всіх трьох своїх нових моделей iPhone через нижчий, ніж очікувалося, попит. Простіша модель iPhone XR, як стверджується, особливо погано продається, оскільки клієнти, орієнтовані на бюджетні рішення, більше купують замість нього торішній iPhone 8. Він продається помітно дешевше за бюджетну модель 2018 року. У минулому був аналогічний випадок з попередньою бюджетною ініціативою Apple. Тоді продажі iPhone 5c зросли лише на другий рік присутності на ринку, коли аудиторія помітила його існування.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я