П’ятниця, 14 Червня, 2024

Apple пояснила чому у її найдорожчих навушників AirPods Max немає кнопки живлення

Перших покупців нових навушників Apple здивувала одна їхня особливість. Аксесуар AirPods Max вартістю $550 не має кнопки живлення. Apple довелося офіційно пояснювати як навушникам вдається заощаджувати батарею без такої кнопки.

hero_silver__cs265obeuxiu_large

Одразу після презентації AirPods Max компанія Apple повідомила, що вони переходять в режим ультра енергозберігання, коли їх розміщують в комплектному чохлі. Однак у користувачів залишилося питання що буде, коли чохол не використовуватимуть.

Apple нещодавно оновила сторінку підтримки AirPods Max, зазначивши, що навушники переходять в режим підвищеного енергозберігання після п’яти хвилин невикористання. Якщо вони знаходяться поза чохлом довше 72 годин – аксесуар переходить в режим ультра енергозберігання. В ньому вимикається Bluetooth, а також інші функції, включаючи опцію пошуку Apple Find My.

При розміщенні в чохлі AirPods Max поводяться так само, але терміни інші. В режим підвищеного енергозберігання аксесуар переходить одразу після розміщення у чохлі. Після 18 годин у перебування у чохлі AirPods Max переходять в режим ультра енергозберігання.

Apple чітко вказує, що навушники переходять в режими енергозберігання, коли їх не чіпають. Залишається питання як AirPods Max поводитимуться, коли їх зняли з голови, але залишили на шиї. В такому разі датчики аксесуара можуть сигналізувати, що в режим енергозберігання переходити не можна.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися