Четвер, 13 Червня, 2024

Apple випустила найдорожчі свої навушники AirPods Max за $550

Apple представила нову категорію своїх бездротових навушників. Вони називаються AirPods Max і відносяться до накладного типу. А ще вони є найдорожчими навушниками компанії з ціною $550.

Навушники AirPods Max доступні в п’яти кольорах: сріблясто-білі, сіро-чорні, сині, помаранчеві і салатові.

Самі динаміки мають діаметр 40 мм, а обробкою інформації займається фірмовий 10-ядерний процесор Apple H1, який розміщений в обох динаміках. Процесори займаються обчисленнями для роботи активного шумозаглушення, підлаштовування аудіо залежно від положення і прилягання навушників. Для цього в чаші також вбудовано мікрофони, які вловлюють те, що чує користувач. Також завдяки процесору в навушниках реалізовано функцію просторового аудіо – це симуляція об’ємного звучання з урахуванням положення навушників. При повороті голови користувач відчуває, як змінюється положення віртуальних джерел звуку. Уперше ця функція з’явилася в AirPods Pro.

Верхня частина оголів’я виконана з «дихаючого» сітчастого матеріалу. Механізм кріплення накладок виробник називає революційним. За його словами, він забезпечує баланс між притиском і можливістю персонального налаштування їхнього положення. Під тканинною накладкою розміщено пінний матеріал з ефектом пам’яті. Таким чином досягається акустична ізоляція.

Навушники AirPods Max вміють автоматично визначати, що вони надіті на голову, за рахунок оптичних сенсорів і сенсора позиціонування. Якщо зняти навушники або підняти одну з накладок, відтворення призупиниться.

Вбудований акумулятор забезпечуює близько 20 годин автономної роботи. У комплекті поставляється м’який чохол, і при розміщенні в ньому навушників вони активують режим глибокого енергозбереження.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися