Apple придумала, як можна не квапитися збільшувати обсяг пам’яті в iPhone

8% власникам телефонів Apple доводиться щодня видаляти збережені на своєму пристрої дані

Apple запропонувала рішення, яке дозволить власникам iPhone не так сильно жалкувати про те, що в їхньому гаманцеві не знайшлося зайвих $100. Нова можливість з’явиться в iOS 11, яка вийде восени і особливо стане в пригоді власникам 32- і 16-гігабайтних смартфонів.

Apple

У 2015 році Apple «пропустила» в лінійці своїх смартфонів модель на 32 ГБ, що принесло їй додаткові 3 мільярди доларів прибутку. Такий підхід працює, тому з iPhone 6s історія повторилася. Однак від такого рішення постраждали користувачі, які або були змушені доплачувати зайві $100 за збільшений накопичувач, або мусили вміщувати свої дані на 16 ГБ. Точніше, на 12,6 ГБ – саме стільки вільного місця у 16-гігабайтній моделі iPhone 5C.

Смартфони iPhone на 32 ГБ та 16 ГБ є одними з найпопулярніших, але сьогодні цих обсягів замало. Це одна з причин, чому 8% власникам телефонів Apple доводиться щодня видаляти збережені на своєму пристрої дані. 12% видаляють інформацію раз на тиждень, 22% і 23% відповідно заявили, що роблять це не частіше, ніж раз на місяць і кілька разів на рік.

Раніше, щоб розчистити місце на диску, доводилося вручну ретельно шукати, що можна видалити. В iOS 11 система все зробить замість користувача.

Apple додала нове меню «Сховище», в якому зібрано статистику використання дискового простору і рекомендації зі звільнення місця. Це не стандартний набір порад, а саме рекомендації – вони відрізнятимуться для кожного окремого власника iOS-пристрою та залежатимуть від його сценаріїв використання гаджета.

Деяким система, наприклад, пропонує включити медіатеку iCloud для фото або очистити альбом «Нещодавно видалені». Операційна система відразу ж показує, скільки місця звільниться на диску. Іншим рекомендує видалити вкладені файли в чатах iMessage і великі листування. Систему можна налаштувати таким чином, що всі ці процедури будуть виконуватися автоматично.

Apple на цьому не зупинилася: майбутня версія її мобільної ОС зможе видаляти рідко використовувані програми. Після її активації iOS самостійно видалить додатки, але залишить їхні документи і дані. Тому при повторній інсталяції програми виглядатимуть так, ніби вони не зникали з диску.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я