Ємність iPhone притискає користувачів

В останньому поколінні своїх смартфонів Apple відмовилася від моделі на 32 ГБ, і це призвело до певних незручностей у користувачів, оскільки найдоступнішою залишилася модель на 16ГБ. Близько 8% з них доводиться щодня видаляти збережені на своєму пристрої дані, стверджують дослідники аналітичної компанії Ice Cream.

Як часто доводиться видаляти дані через брак місця (згори донизу): раз на місяць, раз на тиждень, щоденно, кілька разів на рік

Хоча за доплату у $100 до мобільника з 16 ГБ пам’яті можна отримати версію на 64 ГБ, користувачі обирають молодшу модель. Близько 76% смартфонів iPhone припадає на модифікації з 8 ГБ або 16 ГБ пам’яті, а в одиничному виразі це понад 450 млн користувачів.

І чоловіки, і жінки найчастіше відчувають брак місця на телефоні (червоним) як основну проблему з ним. Після цього йдуть випадкове видалення фото (помаранчевим) та втрата мобільника через крадіжку чи поломку (синім)

Оскільки в iPhone немає картки пам’яті, через це користувачам часто бракує вільного місця та регулярно доводиться його очищати. Майже 8% опитаних відповіли, що їм доводиться робити це щодня, 12% видаляють інформацію раз на тиждень, 22% і 23% відповідно заявили, що роблять це не частіше ніж раз на місяць і кілька разів на рік.

Основним «забруднювачем» вільного місця на iPhone є камера – майже 40% опитаних відчувають його брак через те, що роблять надто багато фотографій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я