Apple розробляє автомобіль – Тім Кук не підтвердив, але і не заперечив

Відповідь Тіма Кука не проливає деталі на плани щодо можливостей автомобіля

Директор Apple Тім Кук в інтерв’ю виданню New York Times максимально уникав подробиць щодо одного з найбільш очікуваних можливих продуктів компанії – автомобіля. Однак топ-менеджер у цілому визнав, що його фірма працює над транспортом з опцією автономного водіння.

«Розповідаючи про роботу в цьому напрямку, звісно, я буду дещо стриманим, – сказав Кук. – Автономність сама по собі є ключовою технологією. Якщо ви відступитеся від автомобіля, з багатьох сторін це роботи. Автономний автомобіль є роботом. Тому є багато речей, які можна робити з автономністю. І ми подивимося, що зробить Apple».

Після такої відповіді журналісти запитали в Кука, чи буде автомобіль Apple Car, який також відомий під назвою Project Titan, реальним автомобілем, чи це буде програмний проєкт.

«Ми любимо інтегрувати апаратне та програмне забезпечення і сервіси, знаходячи точки їхнього перетину, тому що там, ми думаємо, відбувається магія. І це те, що ми любимо робити. І ми любимо володіти первинною технологією навколо цього».

Відповідь Тіма Кука не проливає деталі на плани щодо можливостей автомобіля. Однак журналісти вважають, що такої відповіді достатньо, аби стверджувати, що компанія займається розробкою реальної машини, а не обмежується програмним забезпеченням для встановлення на автомобілі інших виробників.

Додатковим доказом про підготовку автомобіля можуть бути також інші слова Кука: «Ми проводимо внутрішні дослідження стількох речей. Багато з них не вийдуть публічно. Я не кажу, що ця не з’явиться».

Слова Кука про любов Apple до первинної технології можуть бути відголосом центральної проблеми, з якою компанія стикнулася під час розробки свого авто. Вона планувала знайти партнера серед автовиробників, які вже є. За наявною інформацією, Apple проводила переговори з Hyundai, Kia, Nissan, однак вони провалилися через питання брендингу.

У будь-якому разі, очікувати на появу Apple Car найближчими роками не варто. Відомий «яблучний» аналітик Мінг Чи Куо прогнозує, що Apple Car можуть презентувати у 2028 році або навіть пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я