Неділя, 14 Квітня, 2024

Рекламодавці скуповують обличчя людей для клонування через дипфейк

Рекламний стартап Hour One пропонує бажаючим заробляти своїм обличчям. Його можна продати для роботи в рекламній індустрії. При цьому не обов’язково бути модельної зовнішності – потрібні звичайні обличчя різних типажів.

Куплені обличчя використовуватимуться в рекламних роликах та освітніх сервісах. Їх оживлятимуть за допомогою технології дипфейк, яка дозволяє генерувати реалістичні вирази облич та синхронізувати рухи рота та м’язів обличчя із текстом.

У Hour One кажуть, що вони уже створили лінійку зі 100 композитних облич, а також у них є черга із бажаючих продати своє обличчя.

Щоб подати заявку на продаж свого обличчя необхідно на сайті Hour One заповнити анкету, в якій вказати свій профіль Instagram, адресу електронної пошти, реальне ім’я. У Hour One хочуть зібрати колекцію різних облич будь-якого віку, статі, раси.

Відібраних кандидатів запросять у студію, де їх на зеленому фоні відзнімуть на камеру. Кандидати повинні будуть відобразити на камеру низку виразів обличчя. На базі цього матеріалу штучний інтелект створить дипфейк, який можна буде продати рекламодавцям, щоб ті використали його в ролі віртуального актора.

Голоси для дипфейків Hour One також генерує за допомогою штучного інтелекту. Хоча клієнти можуть замовити елітний пакет, в якому озвучування виконає професійний актор.

У компанії кажуть, що вони вже мають понад 40 клієнтів. Це фірми з сектору онлайн-торгівлі, розваг, продажу нерухомості, цифрового здоров’я. Одним з таких клієнтів є школа вивчення мов Berlitz, яка генерує відеокурси для десятків мов. За допомогою дипфейків у Berlitz планують збільшити кількість доступних відеокурсів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися