Понеділок, 15 Квітня, 2024

Google придумала, як збільшити популярність смартфонів

Хоча Android вже займає 85% ринку смартфонів, Google вважає це недостатнім результатом. Тому пошуковий гігант придумав, як продати ще більше мобільників на цій ОС. У цьому компанії допоможе безплатний інтернет.

Пошуковий гігант хоче перейти на використання інтернету за методикою «Zero-rating» для країн, що розвиваються. Таку модель вже тривалий час використовують, наприклад, Wikipedia і Facebook. Вони домовляються з мобільними операторами, і трафік на їхні сайти має нульову ціну.

Google хоче виступити посередником між розробниками додатків та операторами, щоб укласти такі угоди. Безпосередньо пошуковий гігант домовлятися не зможе, оскільки тоді потрібно, щоб увесь трафік з усіх смартфонів став безоплатним.

Суть цієї ідеї в тому, що багато користувачів «розумних» гаджетів просто не користуються мобільним інтернетом, якщо це означає додаткові затрати. Безкоштовний трафік з певних додатків зробить Android-смартфони цікавішим вибором в очах покупців з невеликим бюджетом.

Платити за трафік з таких додатків буде сам Google та розробники-партнери. Поки подібний безплатний мобільний інтернет надаватимуть виключно для смартфонів, що випускаються в рамках програми Android One, яка займається бюджетними апаратами. Вона діє, наприклад, в Індії, Бангладеші, Непалі та Шрі-Ланці.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися