Вівторок, 18 Червня, 2024

Apple випустила першу програму для Android

Компанія Apple випустила фінальну версію iOS 9, яку вже можуть завантажити всі користувачі iPhone і iPad на підтримувані пристрої. Разом з початком оновлення рідної платформи компанія випустила і свою першу програму для Android.

Програма «Передавання на iOS» стала доступна в Google Play для всіх користувачів «зеленого робота». Вона призначена для полегшення переходу з пристрою Android на новий пристрій iOS. Додаток не є чимось незвичайним у питаннях функціональності: тут можна перенести контакти, історію повідомлень, фото і відео, закладки в інтернеті, облікові записи пошти та календарі, а також незахищені DRM музичні файли.

Найбільш цікавою функцією є можливість відновити свою колекцію додатків в iOS. Програма автоматично звіряє все ПЗ з Android-смартфона і знаходить їхні еквіваленти в App Store. Якщо програма буде платною на iOS, то вона додасться до «Списку бажань», де вже можна буде прийняти рішення, що варто купити.

Додаток працює на Android 4.0 і новіше. Гаджети, незалежно від ОС, повинні бути підключені до розетки. Завантажити програму можна в Google Play.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися