Apple заплатить від $50 до $395 користувачам MacBook, які постраждали від «метелика»

Клавіатура-метелик вперше дебютувала з 12-дюймовим MacBook у 2015 році. Після цього Apple розширила її використання на свої MacBook Air і MacBook Pro, незважаючи на побоювання щодо довговічності та надійності цієї клавіатури.

Apple незабаром розпочне виплати користувачам MacBook, які постраждали від її інноваційного дизайну клавіатури. Мова йде про механізм «метелик», який перетворив один з найбільш надійних компонентів будь-якого комп’ютера на один з найбільш ненадійних. Користувачі MacBook у будь-який момент могли опинитися у ситуації, коли вони не можуть нормально друкувати. Постраждалим компанія виплатить від від 50 до 395 доларів.

MacBook2

Клавіатура-метелик вперше дебютувала з 12-дюймовим MacBook у 2015 році. Після цього Apple розширила її використання на свої MacBook Air і MacBook Pro, незважаючи на побоювання щодо довговічності та надійності цієї клавіатури.

Користувачі клавіатури «метелик» повідомляли про такі проблеми, як застрягання або ламання клавіш, неочікувані подвійні літери тощо. З 2015 по 2019 рік конструкція механізму клавіатури метелик зазнала кількох змін, але жодна не змогла повністю вирішити проблеми, з якими стикаються користувачі MacBook.

Apple, яка зіткнулася з кількома колективними позовами по всій території Сполучених Штатів, запропонувала безкоштовну заміну клавіатури. Але це не було ідеальним рішенням, оскільки зламану клавіатуру-метелик замінювали іншим метеликом, тому нова клавіатура також з часом виходила з ладу.

У листопаді Apple вирішила закрити питання невдоволених, заплативши їм. Так компанія врегулювала колективний позов стосовно клавіатури-метелика. Суддя схвалив пропозицію виплатити 50 мільйонів доларів постраждалим клієнтам. Хоча значна частина цієї суми піде адвокатам, решту суми буде виділено користувачам MacBook, які постраждали від клавіатурм-метелика.

Згідно з угодою, постраждалі користувачі MacBook отримають від 50 до 395 доларів як компенсацію.

Деякі учасники колективного позову стверджували, що середнього рівня виплат за цією мировою угодою недостатньо. Згідно зі структурою виплат, Apple виплачує 125 доларів користувачам MacBook, які отримали одну заміну клавіатури від Apple.

Однак у своєму рішенні окружний суддя США Едвард Давіла відхилив ці вимоги.

Деякі користувачі MacBook також стверджували, що мирова угода повинна включати компенсацію власникам MacBook, у яких виникли збої клавіатури, але які не відремонтували їх. Суддя також не пібтримав таку позицію.

Вікно для подання претензії закінчилося ще в березні. Згідно з сьогоднішнім оголошенням, було подано понад 86 000 заяв. Немає інформації про те, коли саме почнуться виплати цим учасникам. Адвокати у цій справі з Girard Sharp і Chimicles Schwartz Kriner & Donaldson-Smith заявили, що з нетерпінням чекають отримання грошей їхніми клієнтами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я