Індійський чиновник змусив викачати водосховище, щоб дістати свій Samsung Galaxy S23 Ultra

Раджеш стверджував, що девайс містить конфіденційні урядові дані та потребує відновлення, але його критикували за зловживання своїм становищем.

Раджеш Вішвас, 32-річний індієць, впустив у воду свій Samsung Galaxy S23 Ultra у водосховище Паралкот у штаті Чхаттісгарх. Цей індійський чиновник відпочивав на цій водоймі з друзями і намагався зробити селфі. Він змусив викачати 2 млн літрів води з водосховища, щоб дістати свій телефон.

Харчовий інспектор Раджеш попросив жителів села, яких він знав, пірнути у водойму, щоб спробувати виловити його смартфон. Але після кількох невдалих спроб протягом двох днів він вирішив орендувати дизельний насос і осушив всю водойму, у якій було достатньо води для зрошення 1500 акрів сільськогосподарських угідь.

Телефон вдалося дістати, але він був занадто залитий водою, щоб працювати.

Раджеш стверджував, що девайс містить конфіденційні урядові дані та потребує відновлення, але його критикували за зловживання своїм становищем.

Він сказав, що мав усний дозвіл від офіційної особи злити «трохи води в сусідній канал», додавши, що чиновник сказав, що це «насправді принесе користь фермерам, які матимуть більше води».

Раджеш також стикнувся з величезною негативною реакцією через те, що позбувся води, яка є надзвичайно цінним товаром у Індії – країні, схильній до посухи.

Національний віце-президент опозиційної партії BJP написав у Twitter: «Коли люди залежать від танкерів для водопостачання в спекотне літо, офіцер злив 2100000 літрів, які можна було б використати для зрошення 1500 акрів землі».

«Він був відсторонений від роботи до розслідування. Вода є важливим ресурсом, і її не можна витрачати таким чином», — сказала Пріянка Шукла, чиновник округу Канкер.

Офіційний представник округу Канкер у Чхатісгарху повідомив Times of India, що у нього немає офіційного дозволу на осушення водосховища.

Чиновник цитує слова: «Вішвас був тимчасово відсторонений від посади за зловживання службовим становищем, вилив тисячі літрів води з водойми в літню спеку, щоб знайти його мобільний телефон, що є неприйнятним. Він викачував воду, не шукаючи офіційний дозвіл».

Раджеш сказав Indian Express, що новини про операцію по вилученню його телефону були сильно перебільшені і що водойма не використовувалася для зрошення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я