П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Apple зробить iPhone без роз’ємів, ну майже без роз’ємів

Чутки про те, що Apple позбудеться роз’єму Lightning у iPhone на користь USB Type C, які ходять уже кілька років, можуть не справдитися. Але компанія не продовжить використовувати Lightning. Apple готується випустити iPhone без роз’ємів. Однак дротовий спосіб заряджання залишиться, для чого в телефоні запровадять спеціальний роз’єм.

За інформацією аналітика Мін-Чі Куо та інсайдера Джона Проссера, iPhone без роз’ємів готується на покоління iPhone 13, яке має бути презентоване наприкінці 2021 року.

Смартфон iPhone 13 для заряджання використовуватиме коннектор Smart Connector. Такий же використовується в iPad Pro для підключення чохла та аксесуарів.

За інформацією Проссера, Smart Connector може першим з’явитися не в найдорожчому iPhone 13, а в найдешевшому. Експерт вважає, що так Apple може додатково знизити його вартість.

Очікується, що iPhone без роз’ємів, окрім коннектора Smart Connector, матиме бездротове заряджання. Однак при цьому компанія повинна підвищити потужність заряджання. Нинішнє покоління iPhone 11 підтримує бездротове заряджання потужністю 7,5 Вт, тоді як при дротовому з’єднанні може передаватися до 18 Вт.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися