Субота, 20 Квітня, 2024

У найдорожчого смартфона Samsung чомусь навпроти об’єктивів тріскається скло камери

Презентований у лютому 2020 року Galaxy S20 Ultra став найдорожчим смартфоном у портфоліо Samsung. Версія з 12 ГБ оперативної і 128 ГБ флеш-пам’яті продається в українських магазинах за 34 770 – 39 440 грн на час написання. Користувачі почали жалітися на дуже неприємний, але водночас дивний дефект – у нього тріскається захисне скло задніх камер. Але отвори у склі з’являються чомусь лише навпроти об’єктивів.

На офіційному форумі Samsung про розбите або тріснуте скло заднього блоку камер розповіли більше десятка людей. Перші скарги почали з’являтися приблизно через два тижні після старту продажів девайсу. Більшість постраждалих стверджують, що не кидали смартфон і використовували якісні чохли.

Користувачі помітили, що тріщини та отвори у склі з’являються навпроти об’єктивів. Один із постраждалих допустив, що причиною міг бути сам об’єктив, який впирався у скло.

У Samsung поки кажуть, що проблема не є гарантійною. У США ціна нового скла $100 доларів для учасників програми Samsung Premium Care і майже $400 для тих, хто її не оформив.

Samsung S20 Ultra отримав багато критики і за іншими моментами. У деяких користувачів некоректно працював автофокус, й оновлення, які мали це виправити, не допомогли. На форумі Samsung адміністратор розділу «Камера» відповів, що погана робота камери пов’язана з апаратними особливостями сенсорів, і програмні патчі не допоможуть.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися