Вівторок, 23 Липня, 2024

Автовиробники почали визнавати, що смартфон – найкраща навігація для автомобіля

Вбудована супутникова навігація в автомобілях ніколи не була найбільш зручним способом орієнтуватися на маршруті, і багато хто використовував замість неї власний смартфон. Утім, автовиробники продовжують вбудовувати навігаційне програмне забезпечення в мультимедійну систему своїх авто. Однак, мо жливо, в автоіндустрії з’явився новий тренд: один автовиробник визнав, що смартфон кращий навігатор.

Ferrari оголосила, що видаляє вбудовану супутникову навігацію в деяких своїх майбутніх моделях, включаючи нещодавно анонсовані 12Cilindri та позашляховик Purosangue.

Стверджуючи, що Ferrari не зовсім використовується як щоденний автомобіль (хоча деякі власники Purosangue можуть не погодитися з цим), керівник відділу маркетингу Ferrari Емануеле Карандо сказав: «Ми зробили це, тому що ми вважаємо, що телефон і фантастичне віддзеркалення телефону, є найбільш зручною для користувача можливістю та найоновленішою системою».

Більшість сучасних автомобілістів, перебуваючи за кермом, просто хочуть віддзеркалити екран свого смартфона на екран мультимедіа, таким чином відкриваючи свої улюблені картографічні чи навігаційні програми.

Нещодавнє опитування, проведене в США, показало, що третина споживачів відмовилася б купувати автомобіль без інтеграції смартфона, що підтверджує те, що залишилося дуже мало покупців, які дійсно хочуть вбудовану навігацію від виробника.

До цього моменту багато автовиробників і виробників комплектного обладнання намагалися не відставати від темпів технологічних змін, часто виявляючи, що системи супутникової навігації, які вони розробили кілька років тому (типовий цикл розробки автомобіля займає від 24 до 36 місяців), вражаюче відстають за актуальністю даних, коли автомобіль йде у продаж.

З цієї причини все більше і більше виробників дозволяють Android і Apple iOS виконувати інформаційно-розважальні функції. Такі компанії, як Porsche і Aston Martin, передадуть більшість своїх екранів наступному поколінню Apple CarPlay.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися