П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як створити унікальні весільні запрошення з допомогою штучного інтелекту MidJourney

Весілля – це дуже особисті події, де пари часто витрачають значні кошти, щоб втілити свої мрії у життя. Значною витратою може стати перше повідомлення, яке пара офіційно схвалює: весільні запрошення. Звичайно, пари можуть знайти базові електронні запрошення або друковані шаблони з акварельними квітами або загальною темою для оголошення про своє весілля, але що робити, якщо хочеться чогось унікального? Індивідуальні запрошення дизайнерської розробки можуть швидко стати дорогими. Проте можна використовувати інструмент штучного інтелекту MidJourney для створення ваших весільних запрошень, які не тільки виділятимуться, але й ідеально представлятимуть вас.

Робота над чимось таким важливим, як весільні запрошення, вимагає спеціалізованого інструменту, який виробляє зображення досить високої якості, щоб їх можна було використовувати як цифрові, так і друковані матеріали. MidJourney, який створює візуальні матеріали для всього, чудово підходить.

MidJourney використовує текстові підказки для створення зображень на основі своїх власних даних. Він був запущений у бета-версії у 2022 році і працює через Discord за допомогою веб-браузера з привабливим цінником: безкоштовно для обмеженої кількості запитів і від $10 до $120 на місяць для більшої кількості підказок і швидших результатів.

З часу свого запуску MidJourney додав одні з найпотужніших і найіндивідуальніших опцій серед усіх інструментів штучного інтелекту для створення зображень, включаючи змішування двох зображень для створення нового і налаштування параметрів навколо унікальних функцій, таких як “хаос” або чітка різниця в зображеннях, створених за однією підказкою.

MidJourney не має особистості, на відміну від чат-ботів ChatGPT і Copilot. Він не призначений для зворотного зв’язку і не може пояснювати зображення, посилаючись на раніше створений витвір мистецтва в розмовних нотатках, але те, чого йому бракує в балачках, він більше ніж компенсує своєю універсальністю.

Ось як отримати найкращі результати від текстових підказок MidJourney:

  1. Будьте конкретними щодо кінцевого використання зображень. Повідомте MidJourney, що ці зображення будуть використані як друковані запрошення, щоб уникнути непідходящих результатів.
  2. Розбийте на частини те, що ви хочете і не хочете бачити. MidJourney дозволяє виключати певні елементи в зображеннях за допомогою конкретної команди “no” у підказці. Наприклад, запрошення мають бути натхнені фентезі, але не містити міфічних істот.
  3. Уточніть стиль зображень і додайте трохи почуттів до підказки. Додайте до підказки слова “веселий” і “делікатний”. MidJourney дозволяє використовувати функцію “vary region” для редагування окремих елементів. MidJourney також додає англійський текст до зображень за допомогою команди генерації тексту і забезпечує легке створення зображень високої роздільної здатності (2048 x 2048 пікселів).

Тепер залишилося лише вставити отриману картинку в документ Word, Google Doc або інструмент, як Canva, щоб додати текст і відправити його вашим близьким.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися