Середа, 28 Лютого, 2024

Барабанщик витягнув не ту розетку і створив рекорд найдовшого в історії музичного відео

Група Twenty One Pilots задумала створити безкінечне музичне відео, але її барабанщик випадково витягнув не ту розетку, вимкнувши потрібне обладнання. Так він встановив офіційний рекорд у Книзі рекордів Гіннеса, створивши найдовше музичне відео в історії.

Гурт випустив трек Level of Concern на тему пандемії, а відеоряд для кліпу постачали фанати. Вони могли завантажувати відеоролики від 3 до 30 секунд.

Технічні фахівці компанії Imposium у режимі онлайн додавали нові надходження до вже запущеного треку. Вони приєднували новий епізод кожні 3 хвилини 40 секунд і запускали його в онлайн-трансляцію.

Проєкт тривав 4264 годин, або майже 178 днів. Його перервав барабанщик гурту Джош Дан, який випадково вимкнув не ту розетку. Попередній рекорд належав відео Pharrell «Happy» тривалістю 24 години.

Представники Книги рекордів Гіннеса перевірили статистику відео Guinness Level of Concern та офіційно визнали його найдовшим відео в історії.

YouTube нещодавно також спробував свої сили у безкінечному музичному відео. Однак він використав дещо інший підхід: замість склеювання фанатських відео в єдину онлайн-трансляцію, сервіс запустив спеціальну сторінку, яка автоматично шукає фанатські відео та без зупинки їх відтворює.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися