П’ятниця, 14 Червня, 2024

BlackBerry відмовляється від власної ОС

Інтернет-чутки, що з’явилися після після виходу смартфона-слайдера BlackBerry Priv з Android, можуть справдитися. Канадський виробник може відмовитися від власної програмної платформи BlackBerry 10 – ці слова озвучив в інтерв’ю виданню The Economic Times старший директор з управління продукцією компанії в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Даміан Тей.

«Priv – це, по суті, наш перехід до екосистеми Android. Як тільки ми зробимо Android досить безпечним, нам не доведеться підтримувати дві платформи одночасно. Але поки ми змушені використовувати в наших смартфонах і BB10, і Android», – заявив він журналістам.

Даміан Тей упевнений, що майбутнє BlackBerry пов’язано тільки з Android, і не в останню чергу завдяки широкому асортименту додатків для цієї ОС. Компанія вже давно випускає кросплатформені корпоративні програмні продукти, які доступні серед іншого й на апаратах з Android.

Поки випуск смартфонів під управлінням BlackBerry 10 не припиниться, оскільки, як зізнаються в самій компанії, їх, як і раніше, відрізняє високий рівень кібербезпеки серед інших споживчих мобільних пристроїв. Через це вони все ще затребувані серед співробітників урядових та інших державних установ, а поки попит на такому рівні зберігається, BlackBerry буде продовжувати їхню підтримку.

Як раніше заявляв генеральний директор компанії Джон Чен, навесні вийде оновлення BlackBerry 10.3.3. Одним із ключових нововведень у ньому стане повна підтримка системи шифрування даних NIAP. Проте вже тоді Чен повідомив, що нових смартфонів на BB10 у 2016 році не покажуть.

За підсумками останнього звітного періоду, виручка BlackBerry від реалізації пристроїв скоротилася на 40,7% проти того ж періоду 2014 року й опустилась до $214 млн. На випуск апаратного забезпечення припало 39,1% доходів компанії.

Проблеми з популярністю також в ОС Microsoft. Продажі гаджетів з Windows Phone впали на 50%. Експерти називають її вже «мертвою ОС».

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися