Вівторок, 18 Червня, 2024

Браузер EDGE майже забули

Разом із випуском Windows 10 у Microsoft також обіцяли поліпшити інтернет при перегляді через браузер EDGE. Він замінив Internet Explorer, але, за даними аналітиків Stat Counter, новинка вже втрачає популярність – лише через кілька місяців після презентації.

Можливості нового браузера, як то запис напряму на веб-сторінці, легке пересилання матеріалів, режим читання та інтеграція з Cortana, виявилися не дуже затребуваними. Серед усіх власників Windows 10 новинкою користувалося не більше 20% – пік припав на кінець липня. Після цього популярність браузера почала плавно знижуватися до 14% на кінець серпня.

Експерти пояснюють таку картину тим, що користувачі спробували EDGE, але все ж зупинилися на Google Chrome, Mozilla Firefox та навіть Internet Explorer.

У світовому масштабі успіхи нового браузера Microsoft також не дуже великі – він займає близько 2% інтернет-трафіку. Але аналітики кажуть, що ця цифра цілком логічна, адже Windows 10 користується всього 75 млн осіб, і EDGE – наймолодший серед наявних веб-навігаторів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися