Субота, 2 Березня, 2024

Британська компанія пропонує $130 000 тому, хто віддасть своє обличчя роботу

Якщо у вас дружнє та добре обличчя, ви маєте шанс стати на $130 000 багатшим. Британська компанія Geomiq пропонує ці гроші в обмін на ліцензію на обличчя. Його вона віддасть роботу, який має стати найдосконалішим гуманоїдом її розробки.

«Компанія шукає добре та дружнє обличчя, яке буквально стане обличчям робота, коли той відправиться у виробництво, – написала Geomiq у своєму блозі. – Обличчя обраної людини потенційно відтворять тисячі разів у різних версіях роботів у всьому світі». Над своїм роботом Geomiq працюють уже близько п’яти років. Вони створюють машину, яка повинна стати компаньйоном для літніх людей.

У своєму пості Geomiq не наводить якихось особливих вимог чи параметрів до кандидатів. Усе, що потрібно, – надіслати електронного листа з вкладеною фотографією. Імовірно, детальніші інструкції отримають лише ті, хто пройшов перший раунд відбору. У Geomiq пояснюють таку секретність угодою про нерозголошення між розробниками та інвесторами.

Роботи для літніх людей обіцяють стати найближчими десятиліттями масштабним ринком. До 2050 року частка людей старше 85 років потроїться, і для них не вистачатиме людей-помічників. Роботи зможуть обслуговувати дідусів та бабусь, допомагати їм у справах, надавати поради, стежити за їхнім здоров’ям тощо.

Аналітики ABI Research вважають, що до 2026 року ринок домашніх роботів досягне позначки в 100 млн проданих за рік пристроїв. За ці девайси користувачі заплатять 23 млрд доларів. Мобільні персональні роботи, як очікується, у 2026 році займуть до 21,3% усієї виручки ринку, при тому, що нині частка цього сегмента незначна.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися