Що Samsung покаже на презентації в серпні

Родзинкою події може стати Galaxy Watch, який буде першим смарт-годинником від Samsung на відмінній від Tizen операційній системі

Samsung готує чергову презентацію Galaxy Unpacked, на якій покажуть кілька смартфонів на ще кілька носимих гаджетів. Головною подією може стати смарт-годинник, який буде першим носимим гаджетом на новій ОС. Це сумісна розробка Samsung та Google.

За попередньою інформацією, на конференції покажуть годинники Galaxy Watch 4 та Galaxy Watch 4 Active, навушники Galaxy Buds 2, та гнучкі смартфони Galaxy Z Fold 3 і Galaxy Z Flip 3.

Родзинкою події може стати Galaxy Watch, який буде першим смарт-годинником від Samsung на відмінній від Tizen операційній системі. Назва розробленої разом з Google ОС поки не розкривається, відомо лише, що її інтерфейс називатиметься One UI Watch.

Інтерфейс One UI Watch і за назвою, і за можливостями, наближає смарт-годинники до смартфонів. Наприклад, при установці програми в телефон вона автоматично буде інсталюватися в смарт-годинник. Також низка меню стала більш схожою на меню в телефонах Samsung.

Навушники Galaxy Buds 2 поліпшать якість звуку, а також зможуть підключатися до декількох гаджетів одночасно. Також буде наявна функція активного шумозаглушення. Дизайн навушників може бути як у Galaxy Buds Pro.

Про гнучкий смартфон Samsung Galaxy Z Fold 3 відомо, що він отримає 256 ГБ флеш-пам’яті та акумулятор 4275 мА*год. Можливо, у нього фронтальна камера буде під екраном.

Інший гнучкий телефон Samsung Galaxy Z Flip 3 отримає 128 ГБ або 256 ГБ флеш-пам’яті та акумулятор 3300 мА*год.